Brožura 100 nejlepších tipů pro zahradu

K dispozici je pouze posledních 5 kusů.

Vědomosti o “přírodní zahradě” jsou nevyčerpatelné. “100 nejlepších tipů pro zahradu” je jen výběrem z nich.

Brožura 100 nejlepších tipů má 64 celobarevných stran formátu V2 (10 x 21 cm) se spoustou fotografií. Jsou v ní obsaženy zkušenosti a rady s přírodním zahradničením od našich dolnorakouských kolegů. Brožura má jednoduchou formu a přehlednou strukturu. Je vhodná hlavně pro úplné začátečníky v přírodním zahradničení, ale jsou zde i zajímavé zkušenosti z dolnorakouských přírodních zahrad, např. i z výstavní plochy přírodních zahrad v Tullnu, které jsou zajímavé určitě i pro již zběhlé přírodní zahradníky.

Obsahuje tipy pro pěstování ovoce a zeleniny, pro prvky v přírodní zahradě i pro péči o ni včetně podpory zvířecích pomocníků v zahradě a pro to, jak si poradit se škůdci a chorobami na přírodní zahradě. Publikace byla přeložena z rakouského originálu, vydaného v rámci projektu Natur im Garten pod názvem “Die 100 besten Gartentipps”.

Jak a kde můžete brožuru získat?

Můžete si ji objednat přímo u našeho spolku Přírodní zahrada z.s., které je vydavatelem brožury, a to prostřednictvím objednávkového formuláře, případně osobně v sídle spolku v Jindřichově Hradci, a to v kanceláři v Klášterské ulici 140/II.

Cena

70 Kč/ks ( při objednávce 1-4 ks ); 60 Kč/ks (při objednávce 5 a více ks)

K ceně za příručku se v případě zaslání poštou připočítává poštovné a balné.  Pro členy spolku Přírodní zahrada platí cena 60 Kč i v případě objednání méně než 5 ks. Ceny u našich partnerů se mohou lišit.

S případnými dotazy nás kontaktujte na e-mailu: info@prirodnizahrada.eu.

Login

Lost your password?