portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

Bylinková zahrada Levandule

Bylinková zahrada s více než 100 druhy léčivých, aromatických a užitečných rostlin. Zaměřeno především na domácí léčivky, které používáme na našich bylinkových kurzech.

Dále soukromá venkovská zahrada u malé rodinné firmy s trvalkovými záhony, koupacím jezírkem, ovčí pastvinou a ovocným sadem se starými odrůdami. Můžete zde vidět např. 11 druhů popínavých rostlin, malou vinici, vodní rostliny a na jaře za plotem i jehňata.

Adresa: Dřevčice 10, Dubá, 472 01 pošta Doksy

Kontaktní údaje: Mgr. Jana Samcová, DiS., tel. 728 074 749, jana@zahradyergat.cz, samcovajana@seznam.cz, www.zahradalevandule.cz

Otevírací doba:

  • v měsících duben, květen, červen, září, říjen, po – pá 15 – 18 hod, so, ne 10 – 18 hod
  • červenec, srpen, denně 10 – 18 hod
  • nebo po předchozí domluvě

Vstupné: základní vstupné 50 Kč; děti, studenti, ZTP 30 Kč; rodinné: 150 Kč; roční: 530 Kč

Prohlídka s odborným výkladem (nutno objednat na tel. +420 728 074 749): + 200 Kč; možnost komentované prohlídky v cizím jazyce – angličtina. Více zde.

Další informace: bylinkové kurzy víkendové max. pro 10 účastníků, jednodenní workshopy, kurzy pro maminky s dětmi, přednášky o bylinkaření, praktické ukázky pěstování bylinek (sázení, množení, sklizeň), praktické ukázky výrobků z bylinek (čajové směsi, oleje, tinktury aj.), připravuje se koutek pro děti, koutek pro krátký odpočinek, piknik v zahradě (piknikový koš naplněn v našem venkovském Koloniálu Levandule), možnost občerstvení v naší Hospůdce U Kamen (bylinky běžně využíváme v kuchyni), možnost „spaní v levanduli“ aneb ubytování v apartmánech s výhledem do zahrady

Date
4.12.2018
kategorie
Liberecký kraj
štítky
soukromá
Follow Us

Login

Lost your password?