portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

Terapeutická zahrada Baliny, Chaloupky o.p.s.

Toto bezbariérové ekocentrum sídlí v zemědělské usedlosti uprostřed přírodního parku Balinské údolí v malé obci Baliny nedaleko Velkého Meziříčí. Podstatná část usedlosti byla nákladně zrekonstruována. Bezbariérový prostor sestává z učebny, sálu a rozsáhlé zážitkové zahrady, která reflektuje specifické potřeby lidí s handicapem. Ekocentrum nabízí jednodenní programy pro mateřské a základní školy včetně programů pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Organizujeme semináře pro učitele a volnočasové aktivity pro děti i dospělé (výstavy, výtvarné a zahradnické dílny, přednášky, besedy a exkurze).
Společně s ekocentrem sídlí v objektu sociální služba Klub Lebeda, která se věnuje zahradní terapii a poskytuje jednorázové programy pro dospělé i seniory.

 

Adresa: Baliny 1, 594 01 Velké Meziříčí

Kontaktní údaje: Chaloupky o.p.s. – Ekocentrum Baliny – vzdělávací zahrada, areál pro zahradní terapii, kontaktní osoba: Jana Audy, tel. 564 034 536, 737 079 075, e-mail: jana.audy@chaloupky.cz web: https://www.chaloupky.cz/velke-mezirici-baliny/

Otevírací doba: po předchozí domluvě

Doplňující informace: 

Date
28.7.2023
kategorie
ukázkové zahrady, Vysočina
štítky
školní
Follow Us

Login

Lost your password?