portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio

Zahrada u malíře

Soukromá venkovská zahrada u rodinného domu, nacházející se v místech bývalého panského dvora. Roste zde množství tradičních i méně obvyklých trvalek, bylin, stromů a keřů, v zahradě se nachází také několik kamenných suchých zídek, skalek a dřevěných soch. V zeleninové zahradě je využíván permakulturní způsob pěstování plodin. Na celém pozemku je snaha vytvořit vhodné podmínky pro přežití a rozmnožení různých druhů hmyzu, ptactva a dalších drobných živočichů. Součástí zahrady je i chov drobné drůbeže.

Adresa: Myslovice 16, 339 01 Klatovy

Kontaktní údaje: Věra Dvořáková, tel. 604 859 186, vevaro@seznam.cz, www.zahradaumalire.cz, www.facebook.com/Zahrada-u-malíře

Otevírací doba: pouze po předchozí domluvě

Vstupné

Hodinová komentovaná prohlídka 50,- Kč za osobu, děti do 15 let zdarma. Skupiny nad 15 osob 40,- Kč za osobu.

Možnost objednání dvouhodinového programu pro skupiny dětí s environmentálním zaměřením formou her a pokusů. Minimální počet dětí na jeden program je 15, maximální počet je 50. Program se připravuje na míru dané skupině. Cena je 40,- Kč na jedno dítě.

Prohlídky v německém jazyce omezeně, je zde možnost zajištění tlumočnice, cena po předchozí domluvě.

V zahradě je pískoviště, dětský domeček postavený z palet a palivového dřeva a trampolína. Vzhledem k pohybu drůbeže a dalších zvířat v zahradě je možný vstup se psem pouze na vodítku po předchozí domluvě.

V zahradě jsou během sezony různé tematické prohlídky (např. úplňková) a další akce (např. malování v zahradě, povídání o vykuřování aneb počátky aromaterapie, lampionový průvod apod.). Datum akcí není pevně stanovený, nutno sledovat internetové stránky a FB profil.

Date
4.9.2018
kategorie
Plzeňský kraj
štítky
soukromá
Follow Us

Login

Lost your password?