Moje přírodní zahrada - 2. vydání

Publikace je v současné době nedostupná, termín dotisku zatím neznáme.

Publikace má 232 celobarevných stran formátu A4 se spoustou fotografií a nákresů. Obsahuje nejen základní principy a postupy pro úplné začátečníky, ale i méně známá fakta pro odbornou veřejnost. Jedná se o první komplexní „učebnici“ zakládání a údržby zahrady ve spolupráci s přírodou a v souladu s trvale udržitelným způsobem života na planetě.

Obsahuje kapitoly: Prvky přírodní zahrady, Živá půda, Má bylinková zahrada, Zelinářská zahrada, Ovoce v domácí zahradě, Květiny a trvalky, Zahrada na balkoně a terase, Střešní zahrady, Zahrada pro děti, Přírodní zahrada – louka a Přírodní zahrada – zvířata.

Publikace byla přeložena z rakouského originálu, vydaného v rámci projektu Natur im Garten. Kapitola Živé ploty je dílem slovenské autorky. Druhé vydání nově obsahuje rejstřík českých, latinských a slovenských botanických názvů.

Náhled příručky naleznete zde.

Jak a kde můžete příručku získat?

Můžete si ji objednat přímo u našeho spolku Přírodní zahrada z.s., které je vydavatelem knihy, a to prostřednictvím objednávkového formuláře, případně osobně v sídle spolku v Jindřichově Hradci, a to v kanceláři v Klášterské ulici 140/II.

Příručku můžete zakoupit také u našich partnerů: Bochníčková Jana – Mutišov, Bylinková zahrada Lu – Tiree Chmelar – Drochytková Jana, CEGV Cassiopeia – Smrž Tomáš, Die Garten Tulln, Ekoinfocentrum – Kotoučková Jana, Ekovysočina – Machátová Iveta, Florianus – Charvát Martin, SEVER – Lučanová Eva, Hrad Šelmberk – Nová Eva, Lipka – Křivánková Dana, Slavonická renesanční o.p.s – Žampová Olga, Slovensko CEA – Medalovi, Slunečnice – Dominová Šárka, Toulcův dvůr Infocentrum – Holá Halina, Kollmanová Vilma – Semily

Cena

450 Kč/ks ( při objednávce 1-2 ks ); 400 Kč/ks (při objednávce 3 – 20 ks); 350 Kč/ks (při objednávce 21 a více kusů).

K ceně za příručku se v případě zaslání poštou připočítává poštovné a balné.  Pro členy spolku Přírodní zahrada platí cena 400 Kč i v případě objednání 1 či 2 ks. Ceny u našich partnerů se mohou lišit.

S případnými dotazy nás kontaktujte na e-mailu: info@prirodnizahrada.eu.

Login

Lost your password?