Moje přírodní zahrada - dotisk 2. vydání

Publikace má 232 celobarevných stran formátu A4 se spoustou fotografií a nákresů. Obsahuje nejen základní principy a postupy pro úplné začátečníky, ale i méně známá fakta pro odbornou veřejnost. Jedná se o první komplexní „učebnici“ zakládání a údržby zahrady ve spolupráci s přírodou a v souladu s trvale udržitelným způsobem života na planetě.

Obsahuje kapitoly: Prvky přírodní zahrady, Živá půda, Má bylinková zahrada, Zelinářská zahrada, Ovoce v domácí zahradě, Květiny a trvalky, Zahrada na balkoně a terase, Střešní zahrady, Zahrada pro děti, Přírodní zahrada – louka a Přírodní zahrada – zvířata.

Publikace byla přeložena z rakouského originálu, vydaného v rámci projektu Natur im Garten. Kapitola Živé ploty je dílem slovenské autorky. Druhé vydání nově obsahuje rejstřík českých, latinských a slovenských botanických názvů.

Náhled příručky naleznete zde.

Jak a kde můžete příručku získat?

Můžete si ji objednat přímo u našeho spolku Přírodní zahrada z.s., které je vydavatelem knihy, a to prostřednictvím objednávkového formuláře, případně osobně v sídle spolku v Jindřichově Hradci, a to v kanceláři v Klášterské ulici 140/II.

Cena

470 Kč za 1 ks; 440 Kč/ks (při objednávce 2-4 ks ); 400 Kč/ks (při objednávce 5 – 9 ks); 350 Kč/ks (při objednávce 10-19 ks); při objednávce více jak 20 ks cena dle domluvy.

K ceně za příručku se v případě zaslání poštou/zásilkovnou připočítává poštovné a balné.  Pro členy spolku Přírodní zahrada platí cena 440 Kč i v případě objednání 1 kusu. Ceny u našich partnerů se mohou lišit.

S případnými dotazy nás kontaktujte na e-mailu: info@prirodnizahrada.eu.

Login

Lost your password?